V laboratoři, na operačním sále, v kasárnách, na katedře univerzity, v továrně, v dílně, na poli, doma, v každém tom nesmírném množství prací... na nás každý den čeká Bůh.
Ve čtvrtek 25. června bude v Praze sloužena slavnostní mše ke cti sv. Josemaríi Escrivá, zakladatele Opus Dei, a v Brně bude slavnostní mše sloužena v úterý 23. června.
To potvrdil otec Stephen Landgridge na XVIII. kněžském fóru, které se konalo 2. února v Granadě. Analyzovaly se hluboké změny ve způsobu, jakým lidé přicházejí k víře. Nejde jen o předávání nauky, ale o to, aby člověk věděl, jak odpovídat na hluboké touhy po sounáležitosti.
18 členů Opus Dei bylo vysvěceno na kněze Mons. Fernandem José Castro Aguayo, biskupem z Margarity (Venezuela). Obřad se konal v bazilice sv. Evžena v 10 hodin v Římě.
14. února 1930 svatý Josemaría pochopil, že Bůh dá mnoha ženám povolání do Opus Dei.
Opus Dei třicet let šíří naději v Libanonu. Nově vydaná kniha ve španělštině vypráví o životech lidí, kteří jsou jejími protagonisty.
Rozhovor s Inmaculadou Alvou, specialistkou na historii Opus Dei: „U prvních žen v Díle bych vyzdvihla jejich podnikavost, nadšení a víru navzdory všem obtížím.“