Wijding van 34 diakens van het Opus Dei

Op zaterdag 3 november ontvangen 34 gelovigen van het Opus Dei uit 16 landen de diakenwijding in de basiliek San Eugenio te Rome. Hun priesterwijding zal op 4 mei 2019 plaatsvinden.

Opus Dei - Wijding van 34 diakens van het Opus Dei34 gelovigen van het Opus Dei ontvangen de diakenwijding.

De bisschop die de nieuwe diakens zal wijden is Mgr. Celso Morga, aartsbisschop van Mérida-Badajoz (Spanje).

De plechtigheid zal op 10:30 uur in de ochtend plaatsvinden in de basiliek San Eugenio (Viale delle Belle Arti 10, Rome). In tegenstelling tot priesterwijdingen, wordt deze plechtigheid niet via internet uitgezonden.

De 34 kandidaat-diakens komen uit Brazilië, Colombia, Spanje, Mexico, Nieuw-Zeeland, Venezuela, Chili, Verenigde Staten, Kenia, Frankrijk, Paraguay, El Salvador, Oeganda, Filipijnen, Peru en Italië. Hun namen zijn:

  • Sérgio Sardinha de Azevedo (Brazilië)
  • Luis Miguel Bravo Álvarez (Colombia)
  • José María Cerveró García (Spanje)
  • Miguel Ángel de Fuentes Guillén (Spanje)
  • Ernesto de la Peña González (Mexico)
  • José Luis de Prada Llusá (Spanje)
  • Javier María Erburu Calvo (Spanje)
  • Samuel Thomas Harold Fancourt (Nieuw-Zeeland)
  • Gerardo Andrés Febres-Cordero Carrillo (Venezuela)
  • José Nicolás Garcés Lira (Chili)
  • Óscar Garza Aincioa (Spanje)
  • Pedro González-Aller Gross (Spanje)
  • John Paul Graells Antón (Verenigde Staten)
  • Diego Guerrero Gil (Spanje)
  • Jorge Iriarte Franco (Spanje)
  • Paul Muleli Kioko (Kenia)
  • Yann Le Bras (Frankrijk)
  • Cristhian Alcides Lezcano Vicencini (Paraguay)
  • Álvaro Linares Rodríguez (Spanje)
  • Miguel Llamas Díez (Spanje)
  • Eduardo Andrés Marín Perna (El Salvador)
  • Javier Martínez González (Spanje)
  • Luis María Martínez Otero (Spanje)
  • Bernardo José Montes Arraztoa (Chili)
  • Bernard Kagunda Nderito (Kenia)
  • Deogratias Gumisiriza Nyamutale (Oeganda)
  • Nathaniel Peña Baluda (Filipijnen)
  • Rafael Quinto Pojol (Filipijnen)
  • César Augusto Risco Benites (Peru)
  • Rafael de Freitas Sartori (Brazilië)
  • David Saumell Ocáriz (Spanje)
  • Cayetano Taberner Navarro (Spanje)
  • Claudio Tagliapietra (Italië)
  • Fernando María Valdés López (Spanje)

Download hier het boekje voor de plechtigheid.